O společnosti

Jsme nezávislá makléřská společnost, která úspěšně působí na našem trhu a od počátku se zabývá finančním makléřstvím v oblasti pojištění, investičním a ekonomickým poradenstvím a osobním finančním poradenstvím na principu individuálního přístupu ke klientovi a prodejem a správou nemovitostí.

Působíme jako nezávislá finanční instituce s aktivní marketingovou strategií vůči svým partnerům a klientům. Nabízíme komplexní řešení a vysoce profesionální služby určené pro jednotlivce, firmy a organizace. Naší předností je individuální přístup založený na analýze potřeb klienta a optimalizací dlouhodobého řešení. Svou činností jsme zaměřeni na vytvoření partnerského vztahu s klientem. K tomu nám pomáhá vlastní on-line administrativní systém produkce, provizí, klientů a pojistných událostí MIA (Moje Inteligentní Administrativa). Tento administrativní program máme v Praze jako jediná společnost s výhradním zastoupením pro Prahu a střední Čechy.

Nabízíme na trhu nadstandardní služby v oblasti servisu a prodeje finančních služeb a produktů. Našim zásadním odlišením a silou je způsob a systém kombinace jednotlivých služeb a produktů s cílem dosažení vysokého efektu pro našeho klienta a jeho dlouhodobé ekonomické stability.

Naši partneři jsou firmy PMS - PRVNÍ MORAVSKÁ SPOLEČNOST, spol. s r.o. a společnost Broker office, kde naší největší předností je individuální přístup založený na analýze potřeb klienta a optimalizací dlouhodobého řešení.